Jeśli szukasz zabytkowego odbiornika stereofonicznego AM/FM, który nadal oferuje wysoką jakość działania, szereg funkcji i mnóstwo wartości retro w przystępnej cenie, Pioneer SX-750 to klasyczny sprzęt, który możesz chcę wziąć pod uwagę. Należy pamiętać, że jest to gadżet vintage, który można kupić wyłącznie jako produkt z drugiej ręki w Internecie.

Projekt

Wyprodukowany w latach 1976-1977, estetyka Pioneera SX-750 jest kwintesencją ery, w której większość gadżetów hi-fi miała bardzo specyficzny wygląd. Metalowa płyta czołowa, analogowe wskaźniki VU i bursztynowe oświetlenie w drewnianej obudowie. Rezultaty są spełnieniem marzeń miłośników stylu vintage.

Małe zastrzeżenie: z drugiej strony, tak interesujący jak tył Pioneera SX-750 z labiryntem połączeń i przewodów (więcej o tym później) oraz wystająca podstawa, najwyraźniej nie został zaprojektowany z myślą o wygodzie. Jak to często bywało w przypadku elektroniki w latach 70., przenośność i dostępność nie były najmocniejszymi stronami tego urządzenia. Tak więc okablowanie i przenoszenie tego urządzenia to zadanie, które będzie wymagało dodatkowej uwagi i uwagi.

To powiedziawszy, to urządzenie jest bardzo łatwe do czyszczenia i konserwacji i ma wygląd niemal nieodpartej elegancji, której nie można się oprzeć.

Podziel się tym postem

Produkty powiązane

Pioneer

Amplituner Vintage Pioneer SX 550

2 460,00 zł

Amplituner Vintage Pioneer SX 550 po pełnej renowacji - Pioneer SX-550 to jeden z mniejszych odbiorników produkowanych przez Pioneera . Jest następcą SX-535 i wytwarza aż 20 watów na kanał. Został wprowadzony w 1977 i został wycofany w 1977. Posiada standardową stylizację linii Pioneer SX z końca lat 70-tych ze srebrną tarczą i fasetowanymi pokrętłami. Miał drewniane panele boczne, ale górny panel był metalowy. Na początku jego cena katalogowa wynosiła prawie 250 USD, ale spadła do około 200,00 USD w 1977 roku. To sprawiło, że SX-550 był bardzo przystępną ceną dla kogoś z budżetem audio.

(0/5)
  Pioneer

  Amplituner Vintage Pioneer SX 750

  4 500,00 zł

  Amplituner Vintage Pioneer SX 750 po pełnej rewitalizacji - był amplitunerem z wyższej półki z doskonałym uzupełnieniem funkcji i wydajności dla kogoś, kto chce dobrej wydajności, a jednocześnie nie rozbija banku. SX-750 właśnie to zrobił, emitując 50 watów na kanał przy całkowitym zniekształceniu harmonicznym wynoszącym 0,1%. Wyprodukowany w okresie rozkwitu odbiorników ze srebrną obudową, ten konkretny model został wprowadzony na rynek w 1976 roku i produkowany do 1977 roku. Jego cena detaliczna wynosiła około 400 USD.

  (0/5)
  • Wyprzedaż!

  komentarze (0)

  Brak komentarzy w tej chwili