Ten Sansui QR-6500 był jednym z wczesnych wkładów Sansui w gatunek kwadrofoniczny. Był produkowany od 1973 do około 1975 roku i wytwarzał 33 waty na kanał przy 8 omach, gdy napędzane są wszystkie cztery kanały, i 37 watów na kanał, gdy napędzany jest każdy kanał. Sprzedawany za 750,00 $ i ma bardzo wyróżniający się projekt. Złoto-srebrny panel przedni ładnie komponuje się z zaciemnionym okienkiem tarczy oraz zielonym i bursztynowym oświetleniem. Umieść to wszystko w ładnej obudowie z litego drewna wykończonego orzechem i masz jeden bardzo ładnie wyglądający odbiornik.

QR-6500 ma trzy główne cechy; 4-kanałowy syntezator i dekoder QS, 4-kanałowa, zintegrowana sekcja wzmacniacza o mocy 280 W oraz bardzo czuły stereofoniczny tuner FM/AM. Zasadniczo 

W tamtym czasie ich nowy system z regularną matrycą QS z obwodami vario-matrix był najbardziej zaawansowaną metodą odtwarzania pola dźwiękowego w 4 kanałach. Syntezator QS może przekształcić zwykły sygnał 2-kanałowy w bogate wyjście 4-kanałowe. Oznaczało to, że 2-kanałowe nagrania stereo użytkownika były nadal dostępne w odbiorniku quad, a nagrania kwadrofoniczne nie były obowiązkowe. Mimo to, aby w pełni wykorzystać QR-6500, zalecane było użycie 4-kanałowych nagrań z kodowaniem QS.

Dekoder z regularną matrycą QS może dekodować dowolny czterokanałowy sygnał zakodowany w QS. Działałoby to z dowolnymi zakodowanymi płytami, taśmami, a nawet audycjami FM.

Podziel się tym postem

Produkty powiązane

Sansui

Amplituner Vintage Sansui QR 6500

6 150,00 zł

Amplituner Vintage Sansui QR 6500 po rewitalizacji - Ten Sansui QR-6500 był jednym z pierwszych wkładów Sansui w gatunek kwadrofoniczny. Produkowany był od 1973 do około 1975 roku i wytwarzał 33 waty na kanał przy 8 omach, gdy wszystkie cztery kanały są wysterowane i 37 watów na kanał, gdy każdy kanał jest wysterowany. Cena detaliczna to 750,00 dolarów i ma bardzo wyróżniający się design. Złoto-srebrny panel przedni ładnie komponuje się z zaciemnionym okienkiem tarczy i zielono-bursztynowym oświetleniem. Umieść to wszystko w ładnej, wykończonej orzechowo obudowie z litego drewna i masz jeden bardzo ładnie wyglądający odbiornik.

(0/5)

    komentarze (0)

    Brak komentarzy w tej chwili