Lista produktów według marki Pioneer

Retrohifi - Sprzęt Audio Vintage -Pioneer

Sklep z sprzętem vitage audio, w ofercie znajdują się wzmacniacze, amplitunery, gramofony, odtwarzacze CD oraz kaset. Zajmujemy się kompleksową renowacją sprzętów z epoki vintage. Wykonujemy rewitalizację obudów oraz tworzymy nowe. Zapraszamy na naszą stronę.

Pioneer

Gramofon Vintage Pioneer PL-51A

7 000,00 zł

Profesjonalny gramofon vintage stereo z napędem bezpośrednim - Pioneer PL-51A, wyrafinowanym serwomotorem gramofonowym DC i bardzo czułym ramieniem w kształcie litery S

(0/5)
 • SPRZEDANY
Pioneer

Amplituner Vintage Pioneer SX 780

5 000,00 zł

Amplituner Vintage Pioneer SX 780 jest wyposażony w wzmacniacz mocy o dużej mocy wyjściowej i niskich zniekształceniach, wysokiej jakości wzmacniacz korektora o niskim poziomie szumów i wysokim wzmocnieniu, sekcję tunera o wysokiej stabilności, regulatory tonów z funkcją tłumienia tonów, wbudowane obwody zabezpieczające i niezależne mierniki mocy.

(0/5)
  Pioneer

  Amplituner Vintage Pioneer SX 980

  11 000,00 zł

  Amplituner Vintage Pioneer SX 980 - po rewitalizacji - Wyjątkowy amplituner tego japońskiego potentata rynku audio, wysoko oceniany model kultowej serii z cyfrą 80 na końcu, wyposażony w analogowe wskaźniki mocy, zapisał swoje miejsce w historii vintage audio, bardzo trudnego obecnie do zdobycia. ..stary sprzęt (tak, ma ponad 40 lat!)

  (0/5)
  • SPRZEDANY