O Nas:

Od wielu lat naszą pasją jest sprzęt vintage, słuchanie starych płyt czy wyszukiwanie czegoś nowego z tamtej epoki. Kolekcjonowanie starych amplitunerów, gramofonów, głośników czy odtwarzaczy kaset to tylko część naszej pasji. Przekaz który wychodzi z głośników jest dla Nas czym więcej niż tylko muzyką. Obszar vintage jest na tyle ogromny, że nie sposób jest szybko znaleźć "to coś". Dlatego testujemy i możemy przekazać nasze odczucia podczas składania odpowiedniego zestawu audio. 

Muzyka to nasze życie, mimo zainteresowania które znajdziesz na naszej stronie możemy również naprawić twój sprzęt aby grał, albo dać mu drugie życie i poprawić parę rzeczy aby zagrał jeszcze lepiej! Zajmujemy się również stolarką dzięki której restaurujemy stare zniszczone już obudowy gramofonów czy amplitunerów. 

Część z nas ma również pasje do instrumentów muzycznych takich jak pianina akustyczne - również z tamtej epoki. 

Audio z epoki vintage powoli zaczyna zastępować najnowsze cyfrowe wzmacniacze. Ludzie zaczynają doceniać kunszt tego sprzętu. Jego wykonanie, barwę czy samo podświetlenie które nadaje niesamowity klimat wieczornym spotkaniom przy szklance whisky.

Naszą wizją jest miejsce, w którym mile widziani są zarówno totalni nowicjusze, jak i hardkorowi audiofile. Chcemy dzielić się swoją miłością i wiedzą na temat vintage audio ze wszystkimi – bez snobizmu! Dźwięk w stylu vintage jest zabawny, interesujący i ekscytujący i obiecujemy, że Twoje zakupy to odzwierciedlą.

Pozdrawiamy - ekipa RetroHiFi

retrohifi