• SPRZEDANY
Amplituner Vintage Pioneer SX 980
Pioneer

Amplituner Vintage Pioneer SX 980

11 000,00 zł

Amplituner Vintage Pioneer SX 980 - po rewitalizacji - Wyjątkowy amplituner tego japońskiego potentata rynku audio, wysoko oceniany model kultowej serii z cyfrą 80 na końcu, wyposażony w analogowe wskaźniki mocy, zapisał swoje miejsce w historii vintage audio, bardzo trudnego obecnie do zdobycia. ..stary sprzęt (tak, ma ponad 40 lat!)

Ilość
  SPRZEDANY

  Bezpieczne zakupy

(gwarancja bezpieczeństwa podczas realizacji przelewów)

  Bezpieczna dostawa

(gwarantujemy profesjonalnie przygotowaną paczkę)

  Gwarancja otrzymania

(zawsze utrzymujemy kontakt podczas dostarczania przesyłki)

PIONEER SX 980 

Wyjątkowy amplituner tego japońskiego potentata rynku audio, wysoko oceniany model kultowej serii z cyfrą 80 na końcu, wyposażony w analogowe wskaźniki mocy, zapisał swoje miejsce w historii vintage audio, bardzo trudnego obecnie do zdobycia. ..stary sprzęt (tak, ma ponad 40 lat!)

 Klasyczny format, wysoko ceniony na całym świecie przez ekspertów za świetne, bezkompromisowe, piękne wykonanie charakterystyczne dla tej marki.

 Sprzęt został wyprodukowany na rynek zachodni dla wyjątkowo wymagających klientów. To uroczy model, absolutnie unikatowy egzemplarz, obudowa z litego drewna w egzotycznym kolorze z idealnym lakierem, ciężki panel przedni ze szczotkowanego aluminium, gruba szyba, całe aluminiowe gałki, wzmocnienia i strojenie gałek w całości, bardzo ciężki!

 Pioneer to sprzęt vintage, klasyka, bardzo ceniony na całym świecie przez ekspertów za świetne, bezkompromisowe, piękne wykonanie charakterystyczne dla tej marki * bardzo wygodny włącznik wyciszania (-20 db) i świetna głośność - te funkcje jak i inne filtry w zestawie. To uroczy model, absolutnie unikatowy egzemplarz, z ciężkim panelem przednim ze szczotkowanego aluminium, gruba szyba, całe grube aluminiowe gałki, pełne pokrętło regulacji FM, bardzo ciężkie!, moletowane, również wszystkie przełączniki dźwigniowe wykonane są z aluminium

 * wysoka moc 95 W przy 4 omach, na dwa zestawy głośników (rezystancyjnie źródło pierwotnego otoczenia), na charakterystyczne źródło rezystancji od 4 do 16 omów własne głośniki o różnej kolorystyce, z podświetlanymi wskaźnikami mocy, sterowaniem i sygnałem stereo, a także rodzaj dźwięku i dźwięku dobór pracy zestawów głośników A/B o bardzo szerokim paśmie przenoszenia oraz liniowej charakterystyce pracy w szerokim zakresie. Wielki wyznawca przedwzmacniacza gramofonowego - do współpracy z każdym gramofonem, bardzo dobre przeniesienie (5-80 000 Hz) przy zmienionych zniekształceniach harmonicznych, potężna rezerwa mocy.

 Dziesięć wyjątkowych urządzeń charakteryzuje się również niezwykle perfekcyjnym rozplanowaniem.

 Doskonały sygnał FM, który wyróżnia niezwykła stabilność i czułość, dzięki zastosowaniu pary podwójnych bramek MOS FET we wzmacniaczu i mikserze RF, zaawansowanej sekcji FM, w skład której wchodzą trzy 2-elementowe filtry ceramiczne oraz wielkoskalowy układ scalony, plus sekcja multipleksu do transmisji FM stereo, która wykorzystuje innowacyjną i zaawansowaną pętlę synchronizacji fazy IC dla doskonałych właściwości separacji.

 Rezultatem jest nieskazitelny dźwięk, który nie ma sobie równych pod względem jakości dźwięku z żadnym wzmacniaczem o porównywalnej cenie na rynku, a także piękny design i doskonałość ludzkiej inżynierii ...

 Ten wzmacniacz jest praktycznie niedostępny w tak wyjątkowym stanie technicznym i wizualnym, oferuje wiele modeli innych amplitunerów, ale ten jest wyjątkowy, dzięki gruntownym pracą rewitalizacyjnym, został doskonale odrestaurowany, sekcja wzmacniacza dokładnie przetestowana , sprzęt został rozebrany w celu wyeliminowania zimnych lutów, gruntowne czyszczenie, górna pokrywa również odrestaurowana, obudowa wzmocniona, piękny gruntownie zakonserwowane drewno, piękny fornir, wersja unikatowa dla konesera, efekt mocy i urokliwego brzmienia, Może stać się ozdobą każdego salonu czy gabinetu. Gorąco polecam! Model ten jest mało dostępny na rynku.

 DUŻA REZERWA MOCY 800 W!

 Odbiornik ten jest praktycznie nieosiągalny w takim stanie technicznym i wizualnym, posiadamy w ofercie wiele modeli innych odbiorników oraz ciekawe wzmacniacze. Amplituner posiada wyregulowane wszystkie napięcia oraz bias, obudowa pozostała w oryginale ze względu na perfekcyjny stan (została odświeżona). Każdy potencjometr został rozebrany następnie wyczyszczony oraz nasmarowany dedykowanym środkiem. 

Front oraz pokrętła w idealnym stanie. Zdjęcia przedstawiają stan amplitunera. 

 Producent: Pioneer

Model: SX-980

Typ: amplituner

Rok produkcji: 1978 - 1980 Rok

produkcji: Japonia

Kolor: front srebrny, obudowa drewniana

Pilot: nie

Pobór mocy: maks. 800 W.

Wymiary: 526 x 176 x 440 mm (szer. x szer. xD)

Waga: 18,8 kg

Oryginalna cena ok. 2385 marek

 

Szczegóły Produktu

9908